Këta janë garuesit që përballen sonte në kuizin “Kush jam unë”

Njohuritë për sportin më të popullarizuar në botë sonte do t’i testojnë Dionis Rusi, Rrezon Sheqiri dhe Erijon Konjufca.

“Kush jam unë” është pyetja që do t’i bëhet edhe sonte tre garuesve në kuizin e vetëm të futbollit në Kosovë, në kuadër të emisionit “Dueli Sportiv”.

Njohuritë për sportin më të popullarizuar në botë sonte do t’i testojnë Dionis Rusi, Rrezon Sheqiri dhe Erijon Konjufca.

“Dueli Sportiv”  si zakonisht fillon në ora 22:10, teksa pas diskutimeve të panelistëve në studio është radha e kuizit.

Siç dihet, finalja e madhe do të zhvillohet më 17 dhjetor dhe fituesi do të fitojë 700 euro.

Spektakli është i garantuar!

Shija e redaktorit

Realizohet fotografia familjare e samitit në Tiranë

Siç e do zakoni, pjesëmarrësit në samitin “Ukrainë-Europa Juglindore”, që po mbahet në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, kanë realizuar “fotografinë familjare” Presidenti i Ukrainës,  Vlodymyr...

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vijë bashkë...

Në Tiranë ka nisur mbërritja e liderëve nga Evropa juglindore në samitin për Ukrainën, që po organizohet me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë, Edi...

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Të fundit nga rubrika