Këta janë garuesit që përballen sonte në kuizin “Kush jam unë”

Njohuritë për sportin më të popullarizuar në botë sonte do t'i testojnë Atdhe Shala, Arjan Tershani dhe Nderim Hajdini

“Kush jam unë” është pyetja që do t’i bëhet edhe sonte tre garuesve në kuizin e vetëm të futbollit në Kosovë, në kuadër të emisionit “Dueli Sportiv”.

Njohuritë për sportin më të popullarizuar në botë sonte do t’i testojnë Atdhe Shala, Arjan Tershani dhe Nderim Hajdini

“Dueli Sportiv”  si zakonisht fillon në ora 22:00, teksa pas diskutimeve të panelistëve në studio është radha e kuizit.

Siç dihet, finalja e madhe do të zhvillohet më 17 dhjetor dhe fituesi do të fitojë 700 euro.

Spektakli është i garantuar!

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika