Këta janë kundërshtarët e Shqipërisë në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Shqipërisë.

Edhe Kombëtarja e Shqipërisë ka mësuar kundërshtarët në Ligën e Kombeve.

Kuqezinjtë do të përballen me Ukrainën, Gjeorgjinë dhe Qekinë, në Grupin B1.

Duke u bazuar në kundërshtarët, ky grup pritet të jetë mjaftë interesant.

Por, fillimisht Shqipëria do të luaj në Kampionatin Evropian, dhe Liga e Kombeve mbetet në plan të dytë për ta.

Kujtojmë, që në tre kompeticionet e fundit, këtë garë e kanë fituar tre fitues të ndryshëm.

Shija e redaktorit

Dita e Presidentit, Osmani me familjen e saj e shënon...

24 maji është Dita e Presidentit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se kjo ditë është vendosur nga presidenti historik, Ibrahim Rugova. Osmani ka thënë...

“Në burgun e Dubravës kemi fjetur në qiell të hapur...

Ndonëse këmba e ushtarëve të NATO-s ende nuk kishte shkelur në Kosovë, vëzhguesit e tyre nga ajri e toka po mblidhnin informacione për terrorin...

“Dukagjini” dhe “Pearson Education” rrisin standardet në arsim, organizojnë trajnim...

Shtëpia botuese “Dukagjini”, në bashkëpunim me “Pearson Education”, organizojnë trajnimin njëditor të titulluar “Breathing New Life Into Our Lessons” për mësimdhënësit/et e gjuhës angleze....

Të fundit nga rubrika