Kthimi “Personale”: Një sezon i ri i bisedave të thella

Në RTV Dukagjini, sonte rikthehet emisioni "Personale" me Krenare Vokshi. Rrefime nga e kaluara, tregime frymezuese dhe çeshtje aktuale, nga politika, kultura, historia e media. Çdo të shtunë në ora 21:10. Sonte mysafir i ftuar është ish-pjestari i Shërbimit Sekret shqiptar, Bilall Kryeziu

Bëhuni gati për një tjetër sezon bisedash ndriçuese teksa rikthehet “Personale” me Krenare Vokshin në RTV Dukagjini!

Për shtatë vjet, ky program ka qenë një fener diskutimesh që nxitin mendimin dhe tani, ai është rikthyer me përmbajtje edhe më tërheqëse.

Çfarë të presësh:

Intervista tërheqëse: Bashkohuni me Krenare Vokshin teksa ajo gërmon thellë në jetën dhe përvojat e personaliteteve të shquara.

Perspektiva të ndryshme: Eksploroni një gamë të gjerë fushash, nga politika dhe kultura te media dhe historia.

Çështjet aktuale: Prisni diskutime mbi tema urgjente, të ofruara me thellësi dhe autenticitet.

Tregime frymëzuese: Zbuloni triumfet e të mbijetuarve që kanë kapërcyer sfida të jashtëzakonshme.

Mos e humbisni këtë udhëtim zbulimi dhe ndjeshmërie. “Personale” është rikthyer, dhe është gati të frymëzojë dhe ndriçojë edhe një herë!

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika