Ku ka më mire se me e kalu verën me Renault Captur – për vetëm 314 euro!

A jeni gati ta bëni këtë verë të paharrueshme? Auto Mita ju fton të nisni sezonin me ofertën më të nxehtë të vitit!

Renault Captur është vetura me të cilën ju duhet të përjetoni aventuarat e jashtëzakonshme verore me përplot stil dhe rehati.

Dhe pjesa më e mirë? Ju mund ta blini këtë makinë për një çmim të pabesueshëm – vetëm 314 Eur/muaj!  

Renault Captur është vetura me të cilën ju duhet të përjetoni aventuarat e jashtëzakonshme verore me përplot stil dhe rehati.

Dhe pjesa më e mirë? Ju mund ta blini këtë makinë për një çmim të pabesueshëm – vetëm 314 Eur/muaj!

Por ka edhe më shumë! Nga kjo ofertë speciale, ju automatikisht hyni në lotari për një shans për të fituar 500 € dhe me fat do të jenë 10 persona.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

 

Disa nga karakteristikat e Renault Captur janë:

– Pako Techno
– Motor 1.3 TCe 140KF Mild/Hybrid
– Ndërrues automatik “EDC” me 7 shpejtësi,
– Navigacion Easy-link multimedia me ekran 9.3″ me prekje,
– Funksioni i Apple carplay dhe Android Auto,
– instrument tabelë digjitale 10″
– Klimë automatike,
– Fellne alumini 17″,
– Drita Full Led “C-Shape”
– Çelës inteligjent – keyless
– Multisens dhe ndriçim I ambientit
– Tempomat,
– Sensor i reshjeve të shiut dhe aktivizimit automatik të dritave,
– Sensor parkimi para dhe mbrapa
– Kamerë mbrapa
Dhe shume pajisje tjera te sigurisë dhe komoditetit

Nisja verës mbarë – bëhu me veturë të re dhe përfito edhe nga mundësia të jeni një nga dhjetë fituesit e 500 eurove.

Linku per test drive

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

E-mail: [email protected]

Nr.tel:045 500 588

Shija e redaktorit

111 vjet që nga shpallja e pavarësisë së Shqipërisë

Sot 111 vjet më parë në Vlorë, përfaqësues të Vilajeteve shqiptare e shpallën pavarësinë e shtetit shqiptar. Kuvendi Kombëtar i Vlorës mbledhjen e tij të...

Presidentja Osmani udhëton për në Tiranë, merr pjesë në Samitin...

Presidentja e Kosovës, me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, ka udhëtuar për në Tiranë ku do të marrë pjesë në Samitin III...

“Revolta shqiptare ndaj osmanëve”, botimi i “The Spectator” më 1880...

Në një artikull të publikuar në revistën britanike, “The Spectator”, më 15 maj 1880, rrëfehet historia e një revolte shqiptare dhe shfaq vështirësinë që...

Të fundit nga rubrika