Kurti pret në takim ministrin e Brendshëm izraelit

Ministri i Punëve të Brendshme i Izraelit, Moshe Arbel, po qëndron për vizitë në Kosovë.

Paraditen e së martës, Arbel është pritur në takim nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

Në këtë takim, mediet u lejuan të marrin vetëm pamje në fillim të takimit

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika