Kush janë dy finalistët e Bigbrother Vip Kosova që u eliminuan të parët

Mbresa dhe Artani janë dy personat që janë eliminuar nga Bigbrother Vip Kosova të cilët nuk kanë arritur ta fitojnë çmimin e madhe në vlerë prej 200 mijë eurosh.

Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi është ë i eliminuari i dytë i mbrëmjes në spektaklin e natës finale të këtij formati televiziv.

Para tij, në bazë të votave të publikut është eliminuar edhe konkurrentja tjetër e BBVK-së, Mbresa Hajrullahu.

Finalja po vazhdon të bëhet akoma më enigmatike dhe më interesante, derisa lufta për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh po vazhdon të zhvillohet në mes të Juliana Nurës, Stresit dhe Vedat Bajramit, raporton Klan Kosova, përcjellë Dukagjini.

Shija e redaktorit

“Komplot-i” nis të hënën në Televizionin Dukagjini

Rrëfimet për të djeshmen dhe të ardhmen, në formën e të vërtetave dhe gënjeshtrave, e mbështjellin shpesh njëra-tjetrën në botën në të cilën jetojmë. Pas...

“Do të doja të dielën të marshoja me ju, kriminelët...

Ish-Shefi i Misionit Verifikues të OSBE-së në Kosovë, William Walker, ka thënë se do të donte të merrte pjesë në marshin e së dielës...

Certifikohen pjesëtarët e FSK-së për mbështetje me zjarr indirekt

Forca e Sigurisë së Kosovës (FSK) ka certifikuar pjesëtarët për mbështetje me zjarr indirekt, të premten e 31 marsit. “Me qëllim të përgatitjes profesionale të...

Të fundit nga rubrika