“Kush, kë?”- emisioni më i ri i dashurisë në TV Dukagjini

“Kush, kë?”

Formati më unik i dashurisë në ekranet e Kosovës, së shpejti në TV Dukagjini.

Nëse je single e po e kërkon dashurinë, atëherë TV Dukagjini ju fton të bëheni pjesë e formatit më të ri të dashurisë.

Jo vetëm që mund ta gjesh dashurinë, por edhe t’i fitosh 10 mijë euro.

Aplikoni tani në e-mail adresën: [email protected]

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika