Kuvendi sot me seancë të jashtëzakonshme për shëndetësinë

Deputetet do të mblidhen për të shqyrtuar Propozim-Rezolutën për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore

Kuvendi i Republikës së Kosovës, Pamje: Ilustrim

Në Kuvendin e Kosovës këtë të enjte pritet të mbahet seancë plenare.

Seanca raportohet të nisë në orën 10:00.

Kjo seancë ka vetëm një pikë të rendit të ditës.

Deputetet do të mblidhen për të shqyrtuar Propozim-Rezolutën për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore.

Shija e redaktorit

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës Muhamet Hyseni zyrtarizohet tek AC...

Të verdhit e rrezikshëm siç njihen në futbollin danez “AC Horsens” kanë arritur të bëjnë goditje të rëndësishme për afatin e ri kalimtar të...

Fermeri 74 vjeçar i shtëpisë së të moshuarve e funksionalizon...

Domate, speca, tranguj, kunguj e plot lloje të tjera perimesh janë të gjeturat e stinës në këtë serrë, mu në zemër të kryeqytetit. Ajo gjendet...

Shefja e katalunasve në Parlamentin e Spanjës: S’do të ndalemi...

Partia katalunase “Junts per Catalunya” kanë marrë një iniciativë në Parlamentin e Spanjës për t’i kërkuar Qeverisë së Spanjës njohjen e pavarësisë së Kosovës...

Të fundit nga rubrika