Lajçak arrin në selinë e AAK-së, pritet nga Haradinaj

Emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak në selinë e AAK-së

Emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serb, Miroslav Lajçak, ka arritur në selinë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), të premten e 10 marsit.

Emisari Lajçak është pritur nga kryetari i kësaj partie, Ramush Haradinaj.

Pamje nga takimi

 

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika