Largohen bombolat e oksigjenit nga ELKOS-i në Pejë

Bombolat me oksigjen janë larguar nga qendra e ELKOS-it në Pejë, deponitë e së cilës janë kapluar nga zjarri mëngjesin e së shtunës.

RTV Dukagjini sjell pamje nga largimi i tyre.

Më herët të shtunën, Dukagjini ka kontaktuar me pronarin e kësaj kompanie. Ai ka thënë se nuk dihet akoma për numrin e dëmeve.

Shija e redaktorit

Tenori Ramë Lahaj do të sjellë në Kosovë yjet e...

Festivali “RLIOF” në edicionin e tretë do të sjellë në Prishtinë yjet e operës botërore, këtë e ka bërë të ditur tenori me famë...

Ricky Martin dhe Enrique Iglesias do të performojnë në Tiranë

Këngëtarët e njohur, Ricky Martin dhe Enrique Iglesias, do të performojnë në Tiranë, këtë e ka bërë të ditur kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Enrique...

Osmani e dekoron shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani e ka dekoruar shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”. Osmani ka thënë se me veprat shkrimtari Kadare...

Të fundit nga rubrika