Leci: Çka nëse një fëmijë 7 vjeçar i sheh këto situata në stadium

Situata e krijuar nga tifozët e Llapit dhe Ballkanit nuk i ka pëlqyer aspak as ish-futbollistit, Liridon Leci.

Në emisionin “Dueli Sportiv” në RTV Dukagjini ai tha se “po sikur të jetë një familje në stadium, me fëmijë dhe me pa një fëmijë 7 vjeçar këto lloj situatash në stadium. Që aty ai dëshpërohet dhe i kërkon vëllaut ose prindit ose  të mos shkojë në stadium”.

Ai po ashtu shtoi “kjo është jo-sportive”.

“Dueli Sportiv” do të vazhdojë çdo të dielë, me fillim nga ora 22:00.

Përveç lajmeve nga sporti vendor po ashtu do të ketë edhe shumë risi edhe nga sporti ndërkombëtar.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika