Lejza Bio Restaurant – kënaqësia e natyrshme

Jeni në kërkim të një vendi magjik për të festuar momente të veçanta?

Lejza Bio Restaurant është zgjedhja e duhur për ju!

Në një ambient të bukur natyror dhe me një kuzhinë profesionale dhe Bio, ne ju ftojmë të organizoni eventet tuaja të paharruara!

🍽️ Përvoja Gastronomike ✔️

🎶 Ambient i Shkëlqyer✔️

👥 Staf profesional ✔️

📅 Rezervim dhe organizim sipas dëshirës tuaj ✔️

Ne këtë ambient të veçantë, organizojmë çdo ngjarje me pasion dhe kujdes të shtuar! 😊🎈 Fotot e momenteve tuaja të paharrueshme do të sjellin magjinë e çdo eventi. 📸💫

Shija e redaktorit

Aksioni i Policisë në veri, konfiskohen rreth 74 milionë dinarë

Policia e Kosovës ka shpalosur detaje shtesë lidhur me aksionin e zhvilluar gjatë ditës së sotme në veri të vendit. Sipas njoftimit të Policisë së...

Melinda Ademi publikon projektin e ri “Kiss me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”. Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst...

Dafina dhe Ylli vazhdojnë t’i “trazojnë ujërat”, pozojnë me...

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, sot ka kapur vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit në rrjetin social "Instagram". "Duar të bashkuara"...

Të fundit nga rubrika