Lejza Bio Restaurant-zgjedhja e duhur për ëmbëlsirat e Bajramit

 Edhe pak ditë do të jetë Festa e Fiter Bajramit, Lejza Bio Restaurant ju ofron zgjidhjen e duhur

 Edhe pak ditë do të jetë Festa e Fiter Bajramit. Për ju që nuk i keni bërë zgjidhjet akoma për ëmbëlsira, Portali Dukagjini ua sygjeron një emër.

Lejza Bio Restaurant është zgjedhja e duhur!

Lejza Bio Restaurant ofron një gamë të gjerë të ëmbëlsirave nga ato klasike (tradicionale) e deri te krijimet më të mira moderne.

Nga cheesecake me shije dredhëze, fruta mali, limoni, gjithsesi se mundeni me sugjerua dhe ju për ndonjë shije të mundshme. E nga brumërat tradicionale, bakllava me arra nuk mungon por as edhe tespishtja.

Jepni një shans kënaqësisë së shijes dhe porositni tani ëmbëlsirën tuaj!

Shija e redaktorit

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës Muhamet Hyseni zyrtarizohet tek AC...

Të verdhit e rrezikshëm siç njihen në futbollin danez “AC Horsens” kanë arritur të bëjnë goditje të rëndësishme për afatin e ri kalimtar të...

Fermeri 74 vjeçar i shtëpisë së të moshuarve e funksionalizon...

Domate, speca, tranguj, kunguj e plot lloje të tjera perimesh janë të gjeturat e stinës në këtë serrë, mu në zemër të kryeqytetit. Ajo gjendet...

Shefja e katalunasve në Parlamentin e Spanjës: S’do të ndalemi...

Partia katalunase “Junts per Catalunya” kanë marrë një iniciativë në Parlamentin e Spanjës për t’i kërkuar Qeverisë së Spanjës njohjen e pavarësisë së Kosovës...

Të fundit nga rubrika