Lëndohet një person dhe tre asfiksohen nga zjarri në Tetovë

Një person është lënduar, ndërsa tre të tjerë kanë pësuar asfiksim nga zjarri i sotëm që shpërtheu në një fabrikë në Tetovë, ka bërë të ditur Gazmend Ibishi, përgjegjës nga Ndihma e Shpejtë në Tetovë, gjersa ka theksuar se të gjithë ata janë në gjendje stabile dhe jashtë rrezikut për jetë. “Deri tani kemi pasur … Vazhdoni me leximin e Lëndohet një person dhe tre asfiksohen nga zjarri në Tetovë