Maca e zezë sjell super çmime ne Petrol Company

Merrni derivate me super zbritje, si asnjëherë më parë!

Në një botë ku besëtytnitë shpesh hedhin hije mbi jetën tonë të përditshme, Petrol Company po rishkruan narrativën, duke e kthyer macen e zezë famëkeqe nga një ogur i fatit të keq në simbol kursimesh të shumta.

Këto ditë në Petrol Company, macja e zezë është vënë në aksion më shumë se zakonisht.

Deri në 10 cent ZBRITJE për të gjitha llojet e derivateve, në të gjitha pikat e Petrol Company.

E pse mos me ta pre rrugën macja e zezë këto ditë?

Nuk ju sjell ters, rrini të qetë.

Shija e redaktorit

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Blinken duartroket rolin e Osmanit për hapjen e qendrës rajonale...

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka vlerësuar rolin e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, në hapjen e qendrës rajonale “Gratë, Paqja dhe Siguria”...

Të fundit nga rubrika