Magjia e bashkëpunimit, publikohet dueti nga Ledri Vula dhe Ya Nina

Ledri Vula dhe Ya Nina kanë publikuar hitin e vitit.

Kënga titullohet ‘Narco’ dhe është vizualizuar me videoklip.

Ky projekt është i ngjeshur me ritëm që do t’iu bëjë ta shijoni deri në maksimum.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i parë mes dy yjeve të muzikë

Shija e redaktorit

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Të fundit nga rubrika