Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Fort e kishe ndrru kerrin aktual me një shumë ma t’mirë e shumë ma t’ri a? 

Nëse po, kjo super ofertë nga Auto Mita është veç për ty!

Nëse po mendoni të tregtoni me makinën tuaj të vjetër për një veturë krejtësisht të re Nissan X-Trail të ri “00”, Auto Mita ka një marrëveshje fantastike për ju.

Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 20,000€, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 349€ në muaj.

Pra procesi vijon kështu: Ata vlerësojnë automjetin tuaj aktual dhe ju ofrojnë mundësinë për të paguar shumën e mbetur në para ose me kredi, duke ju lejuar të largoheni me automjetin tuaj të ri “00”. Dhe pikërisht kështu, makina juaj e vjetër kthehet në një makinë moderne krejtësisht të re për rrugë të gjata.

A përfundon oferta këtu? Natyrisht që jo!

Me këtë ofertë për veturë të re, Auto Mita dhuron gjithashtu 3 udhëtime në Evropë. Fituesit do të zgjidhen në mënyrë të rastësishme nga Auto Mita.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika