“Mbaje kokën lart perëndeshë”, Stresi i dërgon dron Vesës

Reperi shqiptar, Stresi

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova I”, Stresi, duket se ka një banorë të preferuar të edicionit të dytë të “Big Brother Vip Kosova II”.

Stresi mbrëmë në orët e vona të natës i ka dërguar një dron banores së shtëpisë, Vesa Vllasaliut, duke i dhënë një mesazh mjaft të fuqishëm.

Storja ne Instagram

“Mbaje kokën lart oj perëndeshë”, ishte fjalia.

Vlen të përmendet se Vesa Vllasaliu ka rrëfyer historinë e dashurisë me futbollistin Mergim Berisha, e që, sipas saj, ai e ka tradhtuar me shoqen e ngushtë të saj.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika