Mbappe në Madrid – Nëna e tij e konfirmon me një përgjigje

"Të gjithë tashmë e dini", Fayza Lamari, nëna e Kylian Mbappe, ka lënë të kuptohet se ylli francez do të nënshkruajë për Real Madrid këtë verë, derisa edhe mediat lokale raportojnë se Mbappe pritet të nënshkruaj me klubin spanjoll

Kylian Mbappe

Nëna e Kylian Mbappe ka lënë të kuptohet se djali i saj do të nënshkruajë për Real Madrid këtë verë.

Raportohet nga mediat lokale se Mbappe pritet të nënshkruajë një marrëveshje pesëvjeçare me Los Blancos, dhe gjëja më e rëndësishme për t’u vendosur ende është se kur të jetë njoftimi.

Nëna e Mbappe, Fayza Lamari la festën e lamtumirës së Mbappes në restorantin e Parisit Gigi, i njohur për ironi si La Maison Blanche, ose shtëpia e bardhë, dhe u pyet në mbrëmjen e saj.

Ajo u përgjigj duke thënë se “Sinqerisht, është si një ndarje, është magjike, Parisi është magjik”.

E pyetur për destinacionin e ardhshëm të djalit të saj, ajo ka thënë për shtypin se ‘mendoj se të gjithë tashmë e dini’.

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika