Mbaron raundi i tretë: Uldedaj i jashtëzakonshëm, po dominon kundërshtarin

Ka përfunduar raundi i tretë mes Jurgen Uldedaj dhe Damir Beljo, në palestrën ‘BMW Park’ në Mynih të Gjermanisë

Boksieri shqiptari dominoi në tri raundet e para.

Ai pati disa goditje të forta ndaj boksierit nga Bosnja dhe Hercegovina.

Ky meç është i vlefshëm për titullin ‘WBA Continental’, në kategorinë ‘Cruiser’.

Meçin mund të shikoni LIVE në TV Dukagjini.

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika