MEGA OFERTË nga Auto Mita – bëje tënden këtë super veturë

Megan

Nëse keni ëndërruar të posedoni një makinë që kombinon efikasitetin dhe stilin, ëndrra juaj është gati të bëhet realitet nga Auto Mita.

Auto Mita vjen me MEGA OFERTËN në Renault Megane me motor 1.5 dCi 115KF.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Disa nga karakteristikat e kësaj veture janë: 

 • Pako Equilibre
 • Motor dizell 1.5dCi 115KF
 • shpenzime mesatare 4.8L/100km
 •  Easy-link multimedia me ekran 7″ me prekje,
 • 7” instrument tabelë
 • Funksioni i Apple carplay dhe Android Auto,
 • Bluetooth lidhje per telefon
 • Klimë automatike dy-zonale,
 • Drita Full Led “C-Shape”
 • Tempomat dhe limitues i shpejtësisë,
 • Sensor i reshjeve të shiut dhe aktivizimit automatik të dritave,
 •  Sensor parkimi para dhe mbrapa

Dhe shume pajisje tjera te sigurise dhe komoditetit

NXITONI sepse sasia e vetura është e limituar – shfrytëzoni ofertën Auto Mita dhe udhëtoni me stil!

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: [email protected]

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika