Ministrja Haxhiu do të presë në takim homologun e saj nga Shqipëria

Këtë të premte, ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, do të presë në takim ministrin e Drejtësisë në Shqipëri, Ulsi Manja

Albulena Haxhiu, Ministre e Drejtësisë

Të premten e 17 masit, ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, do ta presë në takim ministrin e Drejtësisë së Shqipërisë, Ulsi Manja.

Në këtë takim do të marrin pjesë dhe kryetarët e Odave të Noterëve, Ndërmjetësuesve dhe Avokatëve të të dyja shteteve.

Takimi do të mbahet në orën 15:00.

“Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, pret në takim ministrin e Drejtësisë së Republikës së Shqipërisë, Ulsi Manja. Në takim do të marrin pjesë edhe kryetarët e Odave të Noterëve, Ndërmjetësuesve dhe Avokatëve të të dyja shteteve”, thuhet në njoftim.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika