Momenti kur Munishi “eskalon”

Trajneri Ismet Munishi ka ofenduar rëndë kritikuesit e tij në emisionin 'Dueli Sportiv' në RTV Dukagjini

Munishi ka thënë se ka njerëz që po e nënçmojnë Superligën e Kosovës.

”Ne jemi dikushi në futboll të Kosovës, kur të flasim ne duhet t’i bëjnë veshët sikur çadra. Jemi dikushi që kemi ardhur këtu,” tha ai ndër të tjerash.

Në një moment Munishi u ngritë edhe në këmbë, të cilin mund ta shikoni më poshtë.

Shija e redaktorit

Kongresmenja amerikane: Çdo agresion ndaj Kosovës përbën kërcënim për sigurinë...

Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që moti është...

The Guardian: Zyrtarët amerikanë u bindën nga provat e Qeverisë...

Sulmi terrorist në Banjskë të Zveçanit, më 24 shtator të këtij viti, e ka marrë edhe vëmendjen ndërkombëtare. Së fundmi, gazeta prestigjioze britanike “The Guardian”,...

Anton Cena me tre medalje, dy të arta dhe një...

Anton Cena, garues nga Kosova për Lojërat e 11-të për Policë, Doganierë dhe Zjarrfikës, ka arritur t'i fitojë tri medalje, dy të arta dhe...

Të fundit nga rubrika