Momenti kur Munishi “eskalon”

Trajneri Ismet Munishi ka ofenduar rëndë kritikuesit e tij në emisionin 'Dueli Sportiv' në RTV Dukagjini

Munishi ka thënë se ka njerëz që po e nënçmojnë Superligën e Kosovës.

”Ne jemi dikushi në futboll të Kosovës, kur të flasim ne duhet t’i bëjnë veshët sikur çadra. Jemi dikushi që kemi ardhur këtu,” tha ai ndër të tjerash.

Në një moment Munishi u ngritë edhe në këmbë, të cilin mund ta shikoni më poshtë.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika