Mozzik e konfirmon zyrtarisht se a është në lidhje me Lotina Hazirin?

Rep-artisti, Mozzik e ka konfirmuar lidhjen e tij me moderatoren e njohur, Lotina Haziri

Mozzik në studion e emisionit “Reload” ka deklaruar hapur se është në lidhje dashurie me moderatoren bukuroshe, Lotinën.

“Është unazë premtimi. Nuk jam fejuar. Jam në një lidhje. Është gjëja më e mirë që më ka ndodhur në 28 vite jetë. Ndjesia se jam shumë mirë dhe shumë happy”, ka thënë Mozzik.

E për që sa kohë janë bashkë me Lotinën, Mozzik ka pohuar se i ka thuaja tetë muaj romancë dhe se po ndihet shumë i lumtur me të.

E sa u përket detajeve nga albumi i tij më i ri i quajtur “Mërgimstar”, Mozzik theksoi se këngët “Miss you” dhe “No Lie” janë dy këngët që i kushtohen jetës së tij personale dhe lidhen me ndjenjat e dashurisë së tij me Lotinën.

Ndërsa, Mozzik ka theksuar se kënga “Mirëmëngjes” është shkruar për jetën, vëllanë dhe familjen e tij.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika