Munishi ngre dyshime: Janë ndërruar selektorët, lista gjithmonë e njëjtë

Në emisionin 'Dueli Sportiv' në RTV Dukagjini po vazhdon të diskutohet rreth deklaratës bombastike të futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova

Pas disfatës ndaj Rumanisë, anësori kosovar potencoi se duhet të ndërrohen disa gjëra të brendshme, për të cilat nuk deshi të flasë.

Teksa, panelistët e ‘Duelit Sportiv’ po e komentojnë këtë deklaratë të tij.

Munishi theksoi se përkundër faktit që janë ndërruar përzgjedhësit, lista e Kosovës ka qenë gjithmonë e njëjtë.

”A e dini çka është një problem? Janë ndërruar selektorët, lista gjithmonë e njëjta ka qenë. Unë kam dyshime ai selektor qysh e ka bërë atë listë. Gjithmonë lista e njëjtë,” tha ai.

Shija e redaktorit

Mark Rutte do të jetë në krye të NATO-s

Mark Rutte do të jetë sekretari i ardhshëm i Përgjithshëm i NATO-s, pasi të 32 anëtarët e aleancës ranë dakord që kryeministri holandez në...

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Kosova dhe Izraeli me marrëveshje për heqjen e vizave

Izraeli i ka hequr vizat për qytetarët e Kosovës, duke u bërë kështu shteti i 50-të që mundëson lëvizje të lirë për kosovarët. Kështu ka...

Të fundit nga rubrika