Naim Abazi pranon që ka bërë ndërhyrje estetike

Këngëtari Naim Abazi derisa ishte mysafir në emisionin ''Pa tekst'' në RTV Dukagjini së bashku me këngëtaren njëherit gruan e tij, Mihrije Braha, ka pranuar se ka bërë ndërhyrje estetike

Të ftuar në emisionin “Pa tekst”, me moderatoren Donika Hyseni, ishin Naim Abazi dhe Mihrije Braha, e cila shpesh është komentuar për dukjen e saj të re.

Teksa moderatorja po fliste për ndryshimet e viteve të fundit të pamjes fizike të Naimit, ai ka thënë se kishte bërë disa ndryshime të vogla, ndërsa Mihrija ndërlidhet dhe tregon se ajo nuk ka bërë ndërhyrje.

“Të gjithë fokusin publiku e ka tek Mihrija, për ndërhyrjet estetike. Në shtëpinë tonë i vetmi njeri që ka bërë ndërhyrje është Naimi”, është shprehur Mihrije Braha.

Nga ana tjetër, Naim Abazi shtoi se miku i tij i cili është profesor doktor e ka ftuar që të bëjë një ndërhyrje të vogël, për shkak të estetikës. Atij i është vendosur acid hilauronik, i cili është një substancë natyrale që gjendet tek sytë dhe tek nyjet.

Shija e redaktorit

Presidentja Osmani nderohet me Çmimin e Evropës nga Fondacioni Pan-Europian

Fondacioni Fondacioni Pan-Evropian Richard Coudenhove-Kalergi i ka ndarë Presidentes së Kosovës Vjosa Osmani, çmimin e ‘Evropës’, për përkushtimin e saj ndaj raporteve me partnerët...

Nis ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë...

Ka filluar ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës. Sot diplomojnë 445 kadetë të Policisë së Kosovës. Kryeministri i Republikës së Kosovës,...

Policia konfirmon arrestimin e Akil Gjakovës

Policia e Kosovës, ka arrestuar xhudistin Akil Gjakova, si të dyshuar për veprën penale dhunë në familje. Lajmin për Portalin Dukagjini e ka konfirmuar zëdhënësi...

Të fundit nga rubrika