Ndërpritet finalja Trepça-Peja

Ndeshja finale e Supërkupës së Kosovës në basketboll në mes të Trepçës dhe Pejës tanimë është ndërprerë.

Në prag të përfundimit të pjesës së parë, lojtarët e skuadrës të Pejës janë larguar nga parketi.

Skuadrat e Trepçës dhe Pejës kanë shkuar në zhveshtore me urdhër të arbitrave.

Ndërkaq, tifozët pritet të largohen nga palestra në Suharekë.

Shija e redaktorit

Parada e Çlirimit, FSK e Policia parakalojnë në Prishtinë

Pasardhëse e UÇK-së, e ushtria e shtetit të pavarur të Kosovës nuk kishte si të niste sot parakalimin në 25 vjetorin e çlirimit pos...

Ditët e para të çlirimit, rrëfim nga ish-zyrtari për informim...

Për ditë me radhë në territorin e Maqedonisë, ushtarët e NATO-s stërviteshin për përballjen me forcat serbe në Kosovë. Më 10 qershor në Kumanovë, Serbia...

Botim i ri edukativ – “Shprehi të mira, fëmijë të...

Në kuadër të lëndës me zgjedhje “Edukimi për shëndetin”, klasat e dyta, nga viti shkollor 2024/25, do të kenë në bankat shkollore librin "Shprehi...

Të fundit nga rubrika