Ndërpritet finalja Trepça-Peja

Ndeshja finale e Supërkupës së Kosovës në basketboll në mes të Trepçës dhe Pejës tanimë është ndërprerë.

Në prag të përfundimit të pjesës së parë, lojtarët e skuadrës të Pejës janë larguar nga parketi.

Skuadrat e Trepçës dhe Pejës kanë shkuar në zhveshtore me urdhër të arbitrave.

Ndërkaq, tifozët pritet të largohen nga palestra në Suharekë.

Shija e redaktorit

Kongresmenja amerikane: Çdo agresion ndaj Kosovës përbën kërcënim për sigurinë...

Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që moti është...

The Guardian: Zyrtarët amerikanë u bindën nga provat e Qeverisë...

Sulmi terrorist në Banjskë të Zveçanit, më 24 shtator të këtij viti, e ka marrë edhe vëmendjen ndërkombëtare. Së fundmi, gazeta prestigjioze britanike “The Guardian”,...

Anton Cena me tre medalje, dy të arta dhe një...

Anton Cena, garues nga Kosova për Lojërat e 11-të për Policë, Doganierë dhe Zjarrfikës, ka arritur t'i fitojë tri medalje, dy të arta dhe...

Të fundit nga rubrika