Ndërron jetë foshnja 5-muajshe në QKUK

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka ndërruar jetë foshnja 5-muajshe, shtetase e Shqipërisë, gjatë kohës kur ishte në trajtim mjekësor

Policia e Kosovës ka njoftuar se një foshnjë 5-muajshe, shtetase e Shqipërisë, ka ndërruar jetë në QKUK.

Në raportin 24-orësh të policisë thuhet se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për autopsi.

“VDEKJE E DYSHUAR- Mitrovicë  18.03.2023 – 13:30. Gjersa ishte në trajtim mjekësor në QKUK ka ndërruar jetë viktima/fëmija 5 muajshe, femër shtetase e Shqipërisë. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për autopsi. Rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente”, thuhet në raport.

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika