Ndërron jetë foshnja 5-muajshe në QKUK

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka ndërruar jetë foshnja 5-muajshe, shtetase e Shqipërisë, gjatë kohës kur ishte në trajtim mjekësor

Policia e Kosovës ka njoftuar se një foshnjë 5-muajshe, shtetase e Shqipërisë, ka ndërruar jetë në QKUK.

Në raportin 24-orësh të policisë thuhet se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për autopsi.

“VDEKJE E DYSHUAR- Mitrovicë  18.03.2023 – 13:30. Gjersa ishte në trajtim mjekësor në QKUK ka ndërruar jetë viktima/fëmija 5 muajshe, femër shtetase e Shqipërisë. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për autopsi. Rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente”, thuhet në raport.

Shija e redaktorit

Granit Xhaka shpallet lojtari më i mirë i ndeshjes Hungari-Zvicër

Zvicra e ka nisur jashtëzakonisht mirë Kampionatin Evropian që po mbahet në Gjermani. “Helvetikët” triumfuan 1:3 ndaj Hungarisë në ndeshjen e cila u zhvillua në...

Fillon ndeshja mes Spanjës dhe Kroacisë

Ka filluar ndeshja e parë e Grupit B mes kombtarës së Spanjës dhe  asaj të Kroacisë. Në këtë grup bëjnë pjesë edhe Shqipëria e Italia,...

Spanjë – Kroaci, formacionet zyrtare: De La Fuente dhe Dalic...

Kombëtarja e Spanjës dhe ajo e Kroacisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e parë në Euro 2024. “La Roja” do të përballen me...

Të fundit nga rubrika