Ndrroje kerrin e vogël me Dacia Duster të ri për rrugë të gjata – Auto Mita

Janë disa raste ndonjëherë kur thu çka s’nin njeri! E kto raste janë goxha të shpeshta me Auto Mita.

Me bo një kerr të vogël, kerr të ri “00” për rrugë të gjata, plus me pas mundësi me fitu një udhëtim në Evropë, nuk është diçka që dëgjoni çdo ditë!

Zëvendësoje veturën tënde të vogël, me një veturë krejtësisht të re të brendit Dacia, me një matematikë shumë të thjeshtë.

Kalkulimi është më se i thjeshtë: Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 10,000€, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 196€ në muaj!

Pra Auto Mita e merr veturën tuaj, e vlerëson disa mijë euro, ndërsa pjesën tjetër të mbetur ju i’a shtoni cash ose kredi, e kerri juaj i vogël bëhet krejtësisht kerr i ri!

Le që bëhesh me veturë të re, por ki mundësi edhe me hy në garë për të fituar një nga 3 udhëtimet në Evropë. Krejt kjo teksa fituesit përzgjidhen në mënyrë të rastësishme nga Auto Mita.

Vetëm Auto Mita të pret me kerr të vogël e të përcjellë me kerr të ri.

Për tu bërë pjesë e kësaj super oferte dhe mundësie udhëtimi në Evropë, kontaktoni për më shumë informacione në:

Facebook: Auto Mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: i[email protected]

Shija e redaktorit

Aksioni i Policisë në veri, konfiskohen rreth 74 milionë dinarë

Policia e Kosovës ka shpalosur detaje shtesë lidhur me aksionin e zhvilluar gjatë ditës së sotme në veri të vendit. Sipas njoftimit të Policisë së...

Melinda Ademi publikon projektin e ri “Kiss me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”. Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst...

Dafina dhe Ylli vazhdojnë t’i “trazojnë ujërat”, pozojnë me...

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, sot ka kapur vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit në rrjetin social "Instagram". "Duar të bashkuara"...

Të fundit nga rubrika