Ngacmohet seksualisht një grua në Prizren

Një grua ka raportuar se mbrëmë rreth orës 11:20 derisa ishte duke shkuar në shtëpi, është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur

Ilustrim

Një grua ka raportuar se mbrëmë në orët e vona të natës derisa po shkonte në shtëpinë e saj, është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur në Prizren.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes kishte kamera të sigurisë dhe rasti është duke u hetuar.

Sipas Policisë, viktima nuk ka pësuar lëndime, por vetëm është shqetësuar.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se deri sa ishte duke shkuar në shtëpinë e saj, është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar ende i panjohur. Në vendin e ngjarjes kishte kamera të sigurisë dhe rasti është duke u hetuar. Viktima nuk ka lëndime vetëm ishte e shqetësuar”, bëhet e ditur në raportin e PK-së.

Shija e redaktorit

Dita e Presidentit, Osmani me familjen e saj e shënon...

24 maji është Dita e Presidentit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se kjo ditë është vendosur nga presidenti historik, Ibrahim Rugova. Osmani ka thënë...

“Në burgun e Dubravës kemi fjetur në qiell të hapur...

Ndonëse këmba e ushtarëve të NATO-s ende nuk kishte shkelur në Kosovë, vëzhguesit e tyre nga ajri e toka po mblidhnin informacione për terrorin...

“Dukagjini” dhe “Pearson Education” rrisin standardet në arsim, organizojnë trajnim...

Shtëpia botuese “Dukagjini”, në bashkëpunim me “Pearson Education”, organizojnë trajnimin njëditor të titulluar “Breathing New Life Into Our Lessons” për mësimdhënësit/et e gjuhës angleze....

Të fundit nga rubrika