Ngacmon seksualisht të miturën në Podujevë, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person nën dyshimin se e ka ngacmuar seksualisht një të mitur në Podujevë

Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person nën dyshimin se e ka ngacmuar seksualisht një të mitur në Podujevë.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare- e mitur”.

Në raportin 24-orësh të Policisë thuhet se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, me vendim të të cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, derisa rasti vazhdon të hetohet.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare- e mitur. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet”, njofton Policia e Kosovës.

Shija e redaktorit

Granit Xhaka shpallet lojtari më i mirë i ndeshjes Hungari-Zvicër

Zvicra e ka nisur jashtëzakonisht mirë Kampionatin Evropian që po mbahet në Gjermani. “Helvetikët” triumfuan 1:3 ndaj Hungarisë në ndeshjen e cila u zhvillua në...

Fillon ndeshja mes Spanjës dhe Kroacisë

Ka filluar ndeshja e parë e Grupit B mes kombtarës së Spanjës dhe  asaj të Kroacisë. Në këtë grup bëjnë pjesë edhe Shqipëria e Italia,...

Spanjë – Kroaci, formacionet zyrtare: De La Fuente dhe Dalic...

Kombëtarja e Spanjës dhe ajo e Kroacisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e parë në Euro 2024. “La Roja” do të përballen me...

Të fundit nga rubrika