Nis ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës

Ka filluar ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës.

Sot diplomojnë 445 kadetë të Policisë së Kosovës.

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, po ashtu merr pjesë në ceremoninë e diplomimit të 445 kadetëve të Policisë së Kosovës.

Shija e redaktorit

Aksioni i Policisë në veri, konfiskohen rreth 74 milionë dinarë

Policia e Kosovës ka shpalosur detaje shtesë lidhur me aksionin e zhvilluar gjatë ditës së sotme në veri të vendit. Sipas njoftimit të Policisë së...

Melinda Ademi publikon projektin e ri “Kiss me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”. Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst...

Dafina dhe Ylli vazhdojnë t’i “trazojnë ujërat”, pozojnë me...

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, sot ka kapur vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit në rrjetin social "Instagram". "Duar të bashkuara"...

Të fundit nga rubrika