Një baladë dashurie vjen nga Dafina dhe Afrim Muçiqi

Ashtu siç u paralajmërua, erdhi edhe bashkëpunimi mes Dafinës dhe Afrimit.

Kënga e re, një baladë dashurie titullohet “Unë të dua”.

Bashkëpunimi i artistëve vjen i shoqëruar edhe me videoklip.

Ky bashkëpunim i tyre është i pari dhe është remake i këngës “Unë të du” .

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika