Një grua raporton në polici se është dhunuar, dërgohet për ekzaminime mjekësore

Një grua ka raportuar në polici se është dhunuar nga një person në Vushtrri. Sipas njoftimit, i dyshuari është person i panjohur për viktimën

Policia e Kosovës

Një grua në Vushtrri ka raportuar në polici se është dhunuar seksualisht nga një burrë i panjohur për të.

Me vendim të prokurorit, viktima është dërguar për ekzaminime mjekësore.

Rasti raportohet të ketë ndodhur gjatë mbrëmjes të së martës.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull i panjohur për të. Me vendim të prokurorit viktima dërgohet për ekzaminime mjekësore”.

Shija e redaktorit

Mirush Kabashi – “Ishte i madh, një gjeni dhe yll...

Ikona e artit shqiptar, Mirush Kabashi, ka ndërruar jetë në moshën 75-vjeçare, duke lënë pas një trashëgimi të pasur artistike me mbi 100 role...

Rama: Magjia e festave erdhi

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka hapur Tregun e Fundvitit në qendër të kryeqytetit. Ai ka thënë se në bulevardin "Xhorxh Bush" qytetarët do të...

Mbrojtja e krerëve të UÇK-së triumfon ndaj ZPS-së, Specialja iu...

Trupi Gjykues në Dhomat e Specializuara të Kosovës ka marrë një vendim në lidhje me komunikimet dhe vizitat e krerëve të UÇK-së, respektivisht, Hashim...

Të fundit nga rubrika