Një person largohet nga një restorant në Pejë pa paguar (Video)

Një qytetar, i cili ka ngrënë mengjes në Hotel Dukagjini në Pejë, sipas regjistrimeve të kamerave, është larguar pa e kryer pagesën

Foto të shkëputura nga regjistrimet e kamerave në restorantin e Hotel Dukagjinit

Një person mashkull shihet duke ngrënë mengjes, dhe menjëherë pas përfundimit ai shihet duke u larguar pa komunikuar me ndonjë kamerier nga restoranti.

Pamjet e siguruara nga Portali Dukagjini, lënë të kuptojnë se personi i dyshuar është larguar pa bërë pagesën.

Ngjarja ka ndodhur në Hotel Dukagjini në Pejë, të martën në orën 09:00.

Shija e redaktorit

Mbrojtja e krerëve të UÇK-së triumfon ndaj ZPS-së, Specialja iu...

Trupi Gjykues në Dhomat e Specializuara të Kosovës ka marrë një vendim në lidhje me komunikimet dhe vizitat e krerëve të UÇK-së, respektivisht, Hashim...

111 vjet që nga shpallja e pavarësisë së Shqipërisë

Sot 111 vjet më parë në Vlorë, përfaqësues të Vilajeteve shqiptare e shpallën pavarësinë e shtetit shqiptar. Kuvendi Kombëtar i Vlorës mbledhjen e tij të...

Presidentja Osmani udhëton për në Tiranë, merr pjesë në Samitin...

Presidentja e Kosovës, me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, ka udhëtuar për në Tiranë ku do të marrë pjesë në Samitin III...

Të fundit nga rubrika