Nuk ka kohë për të humbur – kapni rastin për të zotëruar Renault Austral me një ofertë të veçantë në Auto Mita!

Ndizni motorët tuaj dhe përgatituni për një përvojë të jashtëzakonshme vozitjeje me Renault Austral! Duke thyer kyfijtë e përsosmërisë së automobilave, kjo makinë në Auto Mita tashmë është e disponueshme me një çmim të zbritur dhe krejt kjo për një kohë të kufizuar.

Renault Austral është e pajisur me paketën e lartë ‘Techno’, transmisionin automatik dhe një motor të jashtëzakonshëm TCe 160KF benzinë/motor hibrid të butë.

Përgatituni për revolucionin që ju pret në rrugë!

Për një kohë të kufizuar, Renault Austral ofrohet me një zbritje ekskluzive, duke rënë nga 37,990 euro në 35,990 euro.

Por kjo nuk është e gjitha!

Auto Mita gjithashtu mundësinë e zotërimit të kësaj kryevepre për vetëm 399 euro në muaj, duke e bërë më të lehtë përjetimin e pakrahasueshëm të kësaj veture.

Disa nga karakteristikat e Renault Austral janë:

-Pako Techno

-Motor 1.3 TCe Mild Hybrid 160KF

-Ndërrues automatik

-Frenimi emergjent autonomy për automjete, këmbësorë dhe biciklist

-openR link 12″ me sistem zerimi Akramys Auditorium, navigim dhe mundsia me lidhje permes Google

-Funksioni i Apple Carplay dhe Android Auto,

-12″ madhesia e ekranit në instrument tabel me ngjyrë dhe mundsia shfaqjes navigacionit

-Klimë automatike 2 zonale,

-Fellne alumini 19″,

-Drita Full Led Pure Vision

-Çelës inteligjent – keyless

-Multisens dhe ndriçim i ambientit

-Tempomat

-Sensor i reshjeve të shiut dhe aktivizimit automatik të dritave,

-Sensor parkimi para, mbrapa dhe anësore

-Kamerë mbrapa

-Dritare të errësuara mbrapa

-Dhe shumë pajisje tjera të sigurisë dhe komoditetit

Mos prit! Përjeto kënaqësinë e ngasjes së Renault Austral dhe përfito nga oferta që vjen veç një herë në jetë.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

E-mail:[email protected]

Nr.tel:045 500 588

Shija e redaktorit

Nis Panairi i Librit, shtëpia botuese “Dukagjini” pret lexuesit me...

Shtëpia botuese “Dukagjini” gjendet në qendër të sallës së kuqe të Pallatit të Rinisë, ku pret lexuesit me një ofertë shumë të begatë. Shtëpia botuese...

Arrestohet personi që kërcënoi nënkryetaren e Leposaviqit, Sveçla: Koha e...

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar pas arrestimit të një personi që ka kërcënuar nënkryetaren e komunës së Leposaviqit, Dragana Miletiq. Me...

Isufaj: Prokuroria Speciale i ka nisur hetimet për sulmin ndaj...

Ushtruesi i Detyrës së kryeprokurorit të Shtetit, Blerim Isufaj, në një prononcim për RTV Dukagjini, e ka konfirmuar se Prokuroria Speciale ka nisur hetimet...

Të fundit nga rubrika