Oferta e javës në Max Travel – Seven Seas Gravel Select

"Seven Seas Gravel Select", një hotel luksoz i cili ofron shërbim në konceptin "Ultra All Inclusive", ju mundëson një pushim të qetë dhe relaksues

E kush nuk dëshiron t’i kalojë muajt e verës pranë detit, nën zhurmën e
dallgëve të detit, aromën dhe freskinë e bregdetit?

Sa herë që vendosni të shkoni me pushime ajo për të cilën kaloni kohë
është gjetja e hotelit për të qëndruar në ditët e pushimit, atëherë vjen pjesa
kur dëshironi të qëndroni sa më afër detit dhe në të njëjtën kohë me pamje
nga deti.

Për këtë javë është përzgjedhur hoteli “Seven Seas Gravel Select” të cilin
mund ta gjeni ne ofertë shumë speciale gjatë javes nga 989€ tani për
vetëm 759€, nisja me 19 Gusht dhe 21 Gusht 2022.

“Seven Seas Gravel Select”, një hotel luksoz i cili ofron shërbim në konceptin
“Ultra All Inclusive” e njëherësh, ju mundëson një pushim të qetë dhe relaksues në
ambientin e tij të mrekullueshëm.

Seven Seas Gravel Select ju ofron pushime të qeta dhe komode me të
dashurit tuaj me dhomat me arkitekturë moderne dhe ku komoditeti është
në kulm.

Për një përvojë unike akomodimi në “Seven Seas Gravel Select” do
të gjeni disa lloje dhomash.

Të fundit nga rubrika