Osmani pret në takim kryediplomatin grek

Nga ky takim mediat janë lejuar të marrin pamje, ndërsa nuk është paralajmëruar ndonjë konferencë për gazetarë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të dielën ka pritur në takim ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të dielën ka pritur në takim ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias.

Nga ky takim mediat janë lejuar të marrin pamje, ndërsa nuk është paralajmëruar ndonjë konferencë për gazetarë, shkruan EO.

Dendias pritet të takohet edhe me përfaqësues të tjerë institucionalë.

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika