Pas ndarjes me Arbenitën, Fero pyet të bijën se kë do më shumë

Fero me vajzën e tij.

Pavarësisht se modelja shqiptare, Arbenita Ismajli dhe ish-reperi Fero janë të ndarë, siç ka treguar ai përmes një videoje, ka një raport shumë të mirë me të bijën.

Fero ka publikuar një video teksa e vogla e tij tregon se e do më shumë babin.

“Kë do më shumë Nina?”- pyetet ajo, e cila thotë disa herë babin.

Ish-reperi nga Gjilani, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani, ka hequr dorë nga muzika për t’iu përkushtuar fesë Islame.

Ai gjithashtu ka ndërruar edhe emrin, duke thënë se nga tani e tutje quhet Khatabb.

Ndërkohë, ky ndryshim i Feros erdhi pak pasi ishte arrestuar për dhunë në familje.

Pas daljes nga paraburgimi, ai dhe modelja Arbenita Ismajli konfirmuan se janë ndarë.

Dyshja ishin bashkë për disa vite dhe janë prindër të një vajze.

Shija e redaktorit

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Të fundit nga rubrika