Për Jennifer Lopez crop tops janë arma e veshjeve në kohën e lirë

Jennifer Lopez i është rikthyer stilit të saj casual, pas një muaji mjalti ëndërrimtar në Evropë me fustane verore dhe rroba banje elegante. Këngëtarja dhe aktorja tani është në Los Angeles, dhe është parë e veshur me bluzat e saj ikonike dhe pantallonat e gjera

Jennifer Lopez

Pas një muaji mjalti romantik në Paris me bashkëshortin e saj të ri Ben Affleck, dhe një udhëtim të shpejtë në ishullin italian Capri, ylli botëror Jennifer Lopez tani është kthyer në Los Angeles.

Çifti duke shëtitur dorë për dore në Capri

Fustanet, pantallonat e shkurtër përcaktuan veshjet e saj të muajit të mjaltit, por tani ajo është kthyer në veshjet e pantallonave të gjatë dhe të gjera me bluza të shkurtra.

Jennifer Lopez

Më 7 gusht, Lopez ishte veshur me pantallona të bardha me qepje me kontrast dhe një bluzë të bardhë të prerë me mëngë të gjata me syze dielli aviato. Sipas Vogue, veshjet e saj po tregojnë se stili që ajo përparoi në “Noughties” po i shërben ende mirë në vitin 2022.

Air Jordan 1s dhe një çantë Dior kompletoi pamjen e saj.

J Lo ka veshur veshje të guximshme si në skenë, ashtu edhe jashtë saj, që nga vitet ’90-ta, dhe kuptohet që nuk ka ndërmend të mbulohet tani.

Këto ditë ajo vesh bluza të lirshme luksoze sportive.

Jennifer Lopez, me një veshje shumëngjyrëshe

Ndërkaq, ajo u dallua me një veshje shumëngjyrëshe, teksa po shkonte në një studio kërcimi në Los Angeles të hënën.

53-vjeçarja kishte veshur pantallona sportive dhe mbante një çantë lëkure jeshile. Si aksesor mbante, po ashtu, syze dielli të mëdha me kornizë të kuqe.

Shija e redaktorit

Distria fiton për 30 sekonda, kualifikohet në raundin e tretë

Distria Krasniqi ka kaluar pa probleme pengesën e parë në Botërorin e xhudos. Krasniqi arriti të mposhtë xhudisten nga Taipei Kines, Lin Hsuan Hsu, që...

Seriali “Sha je be tu folën” të dielën premier me...

Seriali vendor "Sha je be tu folën" do të fillojë sezonin e tretë pas dy sezoneve të suksesshme, por që këtë herë që në...

Publikohen foto të rralla të “The Beatles” duke performuar në...

Imazhet janë realizuar në vitin 1961, një vit para se të publikohej kënga e tyre debutuese Love Me Do. Fotot tregojnë Sir Paul McCartney dhe...

Më të lexuarat

“Për shkak të Qeverisë Kurti 1, djali im nuk do...

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj, Rroni, i cili...

Ish-deputeti i LVV-së, Krasniqi: Të rregullohen raportet me ShBA-të ose...

"Unë kam ardhur këtu për t'iu kërkuar falje njerëzve që i kam dërguar në Vetëvendosje. Unë u kërkoj falje, se nuk e kam ditur...

Milan Radojçiq: Jam kthyer në Kosovë dhe ju e dini...

Nënkryetari i Listës Serbe, Milan Radojçiq, ka sfiduar shtetin e Kosovës, duke e postuar një video nga pjesa veriore e Republikës së Kosovës. Radojçiq, ka...

Të fundit nga rubrika