Për të gjithë ata që e duan modën, Prishtina Mall Fashion Week po vjen me stil pa limit dhe aktivitete të shumta

Prishtina Mall Fashion Week është padyshim ngjarja më e shkëlqyer e modës që do të mbahet në datat 18, 19 dhe 20 prill në ambientet e Prishtina Mall. Ky event do të sjell stil pa limit dhe një gamë të gjerë të aktiviteteve për të gjithë adhuruesit e modës duke ju ofruar një eksperiencë të paharruar gjatë këtyre ditëve.

Në këtë fundjavë të mrekullueshme të Prishtina Mall Fashion Week, vizitorët do të përjetojnë një përvojë të re dhe tërheqëse me sfilata të trendeve të fundit të modës, muzikë, pije, shfaqje baleti dhe ngjarje të tjera interesante.

Po ashtu, në këtë event unik, më shumë se 50 brende botërore dhe vendore do të prezantojnë koleksionet e tyre, duke sjellë frymën e fundit të modës në Prishtinë dhe duke ofruar një atmosferë argëtuese dhe frymëzuese për të gjithë pjesëmarrësit. Pra, bëhuni gati për t'u frymëzuar, magjepsur dhe zhytur në magjinë e modës.

Për më shumë informacione vizitoni faqen zyrtare të https://prishtinamall.com/

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika