Përfundon aksioni policor në Banjskë

Tashmë ka përfunduar aksioni policor në Banjskë të Komunës së Zveçanit

Ka përfunduar aksioni policor në Banjskë të Komunës së Zveçanit.

Këtë për Dukagjinin e ka konfirmuar zëvendësdrejtori rajonal për veriun, Veton Elshani.

Ai ka thënë se nesër do të vendoset se si do të procedohet tutje.

 

Shija e redaktorit

Intervistë | Rrëfimi i gazetarit Martin Çuni që u torturua...

Ishin vitet e regjimit serb në Kosovë, ato që rëndonin shpatullat e çdo shqiptari që vetëm kërkonte të jetonte i lirë në vendin e...

Forbes publikon renditjen e grave më të fuqishme në botë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, është shpallur gruaja më e fuqishme në botë për të dytin vit radhazi në renditjen vjetore...

Mirush Kabashi – “Ishte i madh, një gjeni dhe yll...

Ikona e artit shqiptar, Mirush Kabashi, ka ndërruar jetë në moshën 75-vjeçare, duke lënë pas një trashëgimi të pasur artistike me mbi 100 role...

Të fundit nga rubrika