Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€

Kompania e deriavateve Petrol Company ka hapur piëkn e saj më të re në Orllat, ku i fton të gjithë qytetarët e kësaj zone që të frunizohen me derivate dhe super çmim, gjithashtu mund të vizitoni edhe restaurantin e saj “Be Happy"

Pika e re e "Petrol Company" në Orllat

Kompania me derivatet më cilësore në vend, Petrol Company, hap pikën e radhës në Orllat, ku me rastin e Black Friday dhe hapjes së pikës, ofron çmime me super zbritje si askush tjetër.

Klienti i parë i kësaj pike u furnizua nga vet pronari Shkelzen Jusaj, si shenjë respekti dhe sigurisht për ta shpërblyer.

Të premten, me datë 25 nëntor, të gjithë ju që e vizitoni pikën e re të Petrol Company apo restaurantin e saj “Be Happy”, keni mundësi të furnizoheni me derivate cilësore me super çmime.

Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€, apo të ushqeheni si askund tjetër me oferta super të lira: Hamburger 1+1 GRATIS, Sandëich 1+1 GRATIS, Kaqika 1+1 GRATIS dhe Picë 1+1 GRATIS.

Lokacioni i pikës së re gjendet: Magjistralja Pejë – Prishtinë, 500m nga ura e Orllatit.

Vizitoni pikën më të re dhe përfitoni nga ofertat në derivate dhe restaurant.

Shija e redaktorit

Gazetari i RTV Dukagjinit, Dardan Idrizi shpallet fitues i çmimit...

Në ditën e shënimit të 20 vjetorit të themelimit të Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës (AGK), kjo organizatë ka mbajtur një event, në të...

Fotografia familjare e Samitit në Tiranë

Siç e do zakoni, pjesëmarrësit e Samitit në Tiranë për Ballkanin Perëndimor dhe Bashkimit Evropian, kanë realizuar "fotografinë familjare" në ambientet e Hotel Marriott,...

Fury mposht Chisoran, mbron titullin botëror të peshave të rënda

Boksieri britanik, Tyson Fury, ka mposhtur Derek Chisoran ​​për të mbrojtur titullin e tij WBC, të peshave të rënda. Meçi ka zgjatuar deri në raundin...

Më të lexuarat

BE merr ‘anë’ në raportet mes Kosovës dhe Serbisë

Emrimi i Nenad Rashiq, Ministër për Kthim dhe Komunitete nga Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ardhur një muaj pas bojkotimit të institucioneve të...

Tentim grabitje e armatosur në një market të Gjilanit

Një tentim grabitje ka ndodhur në komunën e Gjilanit, më saktësisht në marketin Tina. Punëtorët e marketit ia kanë dalë t'ia marrin armën nga dora...

Zotëria i parë i Kosovës për Vuçiqin: Ish-Ministri i “kasapit...

  Zotëria i parë i Kosovës, Prindon Sadriu ka shpërndarë një lajm në rrjetin e tij social Facebook, ku presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq e...

Të fundit nga rubrika