Pjaniç për flokë ka besuar në kliniken e Cristiano Ronaldo

Mesfushori i kombëtares së Bosnjes dhe Hercegovines, Miralem Pjaniç ka besuar në klinikën e Cristiano Ronaldo-s “Insparya”, për një transplant flokësh.

Në rrjetin e tij social, Instagram, Pjaniç ka falenderuar këtë klinikë për flokët e shëndetshme.

“Kam besuar në mikun tim Cristiano Ronaldo, i cili më siguroi të vij këtu dhe të punoj me këta njerëz të mrekullueshëm, kështu që jam shumë i lumtur”, ka thënë Pjaniç në video.

Pjaniç dhe Ronaldo

Pjavic e ka kryer në fshehtësi trajtimin e mbjelljes së flokëve. Menjëherë pas ndryshimit të modelit të tij të njohur, mbështetësit e tij e kanë kuptuar se çfarë ka ndodhur.

Ronaldo ka hapur klinikën e tij të parë të specializuar në transplantin e flokëve, në vitin 2020 në Madrid. Pas suksesit të tij, në vitin 2021 e hapi një tjetër në Marbella.

Shija e redaktorit

INTERVISTË me Marin Memën: Kemi nevojë të duam më shumë...

Cilki i dokumentarëve, 'Gjurmë Shqiptare' me autorin Marin Mema, në Top Channel Albania përfshin një audiencë të të gjitha moshave. Në 'Gjurmë Shqiptare' trajtohen tema...

Këngët për nder të gjeniut Andy Warhol

Data e 6-gushtit shënon lindjen e një pop artisti si Andrew Warhol, arti i tij i  mrekullueshëm dhe idetë revolucionare të Warhol ishin padyshim...

“Film n’park”, tradita që i rikthehet Prishtinës

Në zemrën e gjelbërt të kryeqytetit, në mesin e dritave, miqve dhe muzikës, është vendi ku “Film n’park” shënon një rikthim pas kufizimeve nga...

Më të lexuarat

Pasi u qëllua me armë, vdes ish-kryeministri japonez, Shinzo Abe

Ish-kryeministri japonez, Shinzo Abe, ka vdekur pasi është qëlluar me armë të premten, përgjatë fushatës për zgjedhjet parlamentare. Abe, 67-vjeçar, i cili njëherësh mbetet kryeministri...

Të shtëna me armë në Cetinë, më shumë se dhjetë...

Të premten e 12 gushtit në Cetinë të Malit të Zi, një 34-vjeçar ka qëlluar me armë në drejtim të disa personave dhe më...

As për 35 vjet qytetarët me rrogë mesatare nuk mund...

Paga mestare në Kosovë sipas Agjencisë së Statistikave të Kosovës (ASK) është 380 euro në sektorin privat, ndërsa ajo e sektorit publik është më...

Të fundit nga rubrika