Prishtina Parking publikon rezultatet për kryeshef ekzekutiv, kryeson Sokol Havolli

Sipas rezultateve të publikuara nga Prishtina Parking për kryeshef ekzekutiv në listë ka kryesuar Sokol Havolli

Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike Lokale, “Prishtina Parking” ka publikuar rezultatet për kryeshef ekzekutiv të kësaj ndërmarrjeje.

Në listën e publikuar kryeson Sokol Havolli me 38.75 pikë, pastaj Qëndrim Vitija me 35.25 pikë, Gazmend Rexhepi me 32.50 pikë, Isak Rakovica me 28 pikë dhe Nexhmi Uka me 24.50 pikë.

Siç thuhet në njoftim, kandidati potencial me mundësi zgjedhjeje në këtë pozitë është ai që ka fituar më së shumti pikë.

No photo description available.

Shija e redaktorit

Kongresmenja amerikane: Çdo agresion ndaj Kosovës përbën kërcënim për sigurinë...

Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që moti është...

The Guardian: Zyrtarët amerikanë u bindën nga provat e Qeverisë...

Sulmi terrorist në Banjskë të Zveçanit, më 24 shtator të këtij viti, e ka marrë edhe vëmendjen ndërkombëtare. Së fundmi, gazeta prestigjioze britanike “The Guardian”,...

Anton Cena me tre medalje, dy të arta dhe një...

Anton Cena, garues nga Kosova për Lojërat e 11-të për Policë, Doganierë dhe Zjarrfikës, ka arritur t'i fitojë tri medalje, dy të arta dhe...

Të fundit nga rubrika