Prishtina Parking publikon rezultatet për kryeshef ekzekutiv, kryeson Sokol Havolli

Sipas rezultateve të publikuara nga Prishtina Parking për kryeshef ekzekutiv në listë ka kryesuar Sokol Havolli

Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike Lokale, “Prishtina Parking” ka publikuar rezultatet për kryeshef ekzekutiv të kësaj ndërmarrjeje.

Në listën e publikuar kryeson Sokol Havolli me 38.75 pikë, pastaj Qëndrim Vitija me 35.25 pikë, Gazmend Rexhepi me 32.50 pikë, Isak Rakovica me 28 pikë dhe Nexhmi Uka me 24.50 pikë.

Siç thuhet në njoftim, kandidati potencial me mundësi zgjedhjeje në këtë pozitë është ai që ka fituar më së shumti pikë.

No photo description available.

Shija e redaktorit

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Blinken duartroket rolin e Osmanit për hapjen e qendrës rajonale...

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka vlerësuar rolin e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, në hapjen e qendrës rajonale “Gratë, Paqja dhe Siguria”...

Të fundit nga rubrika