Prishtina Ticket me oferta speciale për udhëtime drejt top destinacioneve evropiane

Kompania më e madhe shqiptare PrishtinaTicket, po vazhdon të jetë platforma më e sigurt dhe e besueshme e cila  ofron bileta të lira për fluturime nga Aeroporti i Prishtinës drejt destinacioneve më të njohura në Evropë.

Udhëtarët gjatë kësaj periudhe mund të gjejnë bileta me çmime të përballueshme për fluturime nga Prishtina në Basel, Zürich, Geneva, Stuttgart, München, Düsseldorf, Hannover, Münster Osnabrück, Nürnberg, Berlin Brandenburg, Memmingen, Hamburg, Ljubljana, Halmstad, Växjö dhe Luxemburg.

Pavarësisht nëse udhëtoni për pushime, për biznes, apo për të vizituar familjen dhe miqtë, PrishtinaTicket garanton fluturime komode dhe të përballueshme nga Prishtina në këto qytete evropiane.

16 destinacione direkt nga Prishtina dhe anasjelltas

GP Aviation dhe Prishtina Ticket po realizojnë me sukses fluturime nga Prishtina për Basel, Zürich, Geneva, Stuttgart, München, Düsseldorg, Hannover, Münster Osnabrück, Nürnberg, Berlin, Memmingen, Hamburg, Ljubljana, Halmstad, Växjö, Luxemburg dhe anasjelltas.

Si ta rezervoni biletën tuaj?

Biletat mund ti rezervoni online duke hapur faqen www.prishtinaticket.net, ku mund të caktoni kohën e saktë të udhëtimit tuaj me çmime ekonomike. Në çmim të biletës përfshihen FALAS rezervim i ulëses, check in, bagazh dore dhe bagazh deri në 20 kg.

Por, biletën tuaj mund ta rezervoni edhe duke kontaktuar shërbimin për klientë çdo ditë duke filluar nga ora 08:00 deri 23:00, në numrat e telefonit:

🇱🇺  +35220334188

🇩🇪 +49 7621 9165 313

🇨🇭 +41 61 510 06 86

🇽🇰 +383 49 200 286

🇸🇪 +46 470 580 944

🇸🇮 +386 47 774 141

Mënyra e pagesës së biletës tuaj përfundohet lehtësisht nëpërmjet: Mastercard, Visa, Klarna Sofortüberweisung, Apple Pay, Google Pay, Twint, PostFinance ose E Finance.

Të gjitha destinacionet:

 • Basel – Prishtinë
 • Zürich – Prishtinë
 • Geneva – Prishtinë
 • Stuttgart – Prishtinë
 • München – Prishtinë
 • Düsseldorf – Prishtinë
 • Hannover – Prishtinë
 • Münster Osnabrück -Prishtinë
 • Nürnberg – Prishtinë
 • Berlin Brandenburg – Prishtinë
 • Memmingen – Prishtinë
 • Hamburg- Prishtinë
 • Ljubljana – Prishtinë
 • Halmstad-Prishtinë
 • Växjö-Prishtinë
 • Luxemburg-Prishtinë

Kontaktet në Facebook dhe Instagram.

Udhëtoni sigurtë me ne sepse Prishtina Ticket është anëtare e Swiss Travel Security, të gjithë pasagjerët janë të siguruar për rezervimet e tyre.

Të fundit nga rubrika