Publikohet klipi që paraqet debatet e ashpra dhe goditjen e Shqipes ndaj Ganiut (VIDEO)

Spektakli i sotëm ‘Prime’ i Big Brother VIP Kosova ka nisur me transmetimin e një video materiali, protagonistë të së cilit janë Shqipja dhe Ganiu.

Brenda video materialit, shihen debatet e ashpra mes tyre, si dhe momenti kulminant kur Shqipja e godet me kanaçe Ganiun.

Ky i fundit, e ka zhveshur këmishën duke i treguar kamerave shenjat në shpin nga goditja në fjalë.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Shqipja e ka dhënë versionin e saj mbi historinë.

Ajo ka thënë që gjithçka ka nisur që prej javë më parë, derisa është shprehur e intimiduar nga afërsia e Ganiut, dhe prezenca e tij në shtëpi.

Ajo po ashtu e ka akuzuar Ganiun për ngacmim seksual, duke përmendur disa situata që ajo pretendon t’i ketë shkaktuar ai.

Shqipja ka zbuluar se ditë më parë “ai i kishte thënë që e kishte parë në ëndërr”, duke iu referuar një mënyre eksplicite të historisë.

Ndërsa, Gani Gërmia i ka thënë se “Shqipja më ka provokuar mbrenda dy dite”.

Poashtu ka thënë se “nuk e kam pritur nga Shqipja se do e bëjë një gjest të tillë”.

Shija e redaktorit

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Rama takohet me udhëheqësit e Katarit, i fton ata për...

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se së bashku me Presidenten e vendit, Vjosa Osmani është duke qëndruar në Katar për një vizitë...

Osmani uron Suedinë pasi iu hap rruga për anëtarësim në...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Suedinë pasi asaj iu hap rruga për anëtarësim në NATO, meqë Hungaria miratoi të hënën kandidaturën e...

Të fundit nga rubrika