Publikohet klipi që paraqet debatet e ashpra dhe goditjen e Shqipes ndaj Ganiut (VIDEO)

Spektakli i sotëm ‘Prime’ i Big Brother VIP Kosova ka nisur me transmetimin e një video materiali, protagonistë të së cilit janë Shqipja dhe Ganiu.

Brenda video materialit, shihen debatet e ashpra mes tyre, si dhe momenti kulminant kur Shqipja e godet me kanaçe Ganiun.

Ky i fundit, e ka zhveshur këmishën duke i treguar kamerave shenjat në shpin nga goditja në fjalë.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Shqipja e ka dhënë versionin e saj mbi historinë.

Ajo ka thënë që gjithçka ka nisur që prej javë më parë, derisa është shprehur e intimiduar nga afërsia e Ganiut, dhe prezenca e tij në shtëpi.

Ajo po ashtu e ka akuzuar Ganiun për ngacmim seksual, duke përmendur disa situata që ajo pretendon t’i ketë shkaktuar ai.

Shqipja ka zbuluar se ditë më parë “ai i kishte thënë që e kishte parë në ëndërr”, duke iu referuar një mënyre eksplicite të historisë.

Ndërsa, Gani Gërmia i ka thënë se “Shqipja më ka provokuar mbrenda dy dite”.

Poashtu ka thënë se “nuk e kam pritur nga Shqipja se do e bëjë një gjest të tillë”.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika