Pushime në Antalya për vetëm 489€

Max Travel sjell super ofertën e javës duke filluar nga 489 Euro në super hotelet e Antalyas, fluturimi si gjithnje me komoditetin e Turkish Airlines

Max Travel sjell super ofertën e javës duke filluar nga 489 Euro në super hotelet e Antalyas, fluturimi si gjithnje me komoditetin e Turkish Airlines.

Fluturimet për në Antalya këtë verë fillojnë më herët se asnjëherë, dhe befasia e këtij viti është se Max Travel fluturon 7 herë në javë për në Antalya, me fluturim direkt Prishtinë – Antalya çdo ditë të javës.

Antalya është një destinacion i preferuar nga familjet, nga rinia dhe ciftet për muajin e mjaltit.

Në fakt, disa prej resorteve më të shkëlqyera në Antalya kanë shkuar aq larg sa kanë krijuar koncepte të dedikuara për fëmijët dhe për muajin e mjaltit.

Max Travel ju sjell në krye listën për të gjetur hotelet më të mira në Antalya, ku gjithmonë do të gjeni shumë aktivitete për fëmijët tuaj, duke filluar nga më të vegjëlit deri tek adoleshentët. Këto hotele kanë krijuar koncepte me qëllim të kënaqësisë së tërë familjes, duke ofruar lojëra dhe atraksione të përshtatshme për fëmijët, klube për fëmijë me animatorë të specializuar, parqe aventurash, pishina të veçanta dhe shumë më tepër.

E njëjta vlen edhe për çiftet që kanë planifikuar muajin e mjaltit në Antalya. Disa prej hoteleve kanë krijuar koncepte të dedikuara për këtë periudhë të veçantë të cilët ofrojnë ambiente romantike, çmime të përballueshme dhe shërbim të shkëlqyeshëm për të siguruar që muaji i mjaltit të jetë i paharrueshëm.

E për të mos harruar edhe hotelet që u dedikohen vetëm rinis me super aktivitete në pishine gjatë ditës e party deri në mengjes gjate nates.

Të fundit nga rubrika