Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e tetë me radhë

Loja "Dukë" në Radio Dukagjini vazhdon të pëlqehet nga publiku dhe deri më tani Radio Dukagjini ka dhuruar 500 euro për javën e tetë

Donika Hyseni nga Radio Dukagjini dhe fituesi i lojës "Dukë" për javën e tetë me radhë, Fatmir Kuçi

Fatmir Kuçi është fituesi i kësaj jave për lojën Dukë nga Radio Dukagjini!

Fatmiri u shpall fitues pasi që dërgoi mesazhet me tekstin “Dukë” në 55112 kur dëgjoi artisten e zgjedhur të javës – Elvana Gjata!  A do të bëhesh fituesi i nëntë?

Ja si mund të bëhesh pjesë e lojës: – Loja zgjat çdo ditë, nga e hëna në të premte, 8:00 – 16:00

– Sa herë të dëgjoni artistin e javës, dërgoni SMS në 55112 me tekstin “Dukë” – Artisti i javës ndryshon çdo javë – Fituesi zgjedhet çdo javë në mënyrë të rëndomtë, në një ditë të rëndomtë të javës.

Prandaj, kyçuni në radio në frekuencat 99.7, 94.5, 92.7, 105.1, 104.7, 105.0, 93.2 ose online në https://www.dukagjini.com/radio/ dhe përmes aplikacionit të Radio Dukagjini.

Luani dhe fitoni! Loja Dukë realizohet me mbështetjen e librarisë Dukagjini.

Shija e redaktorit

Me pushkë e me penë – 110 vjet shtet

Gjithçka, nisi më 28 Nëntor të vitit 1443. Në këtë ditë, heroi kombëtar i shqiptarëve, Gjergj Kastrioti, ngriti flamurin e shqiponjës dykrenare mbi Kalanë e...

“Nëntori i Ftohtë” i regjisor Ismet Sijarina, nga tash e...

Filmi i metrazhit të gjatë artistik “Nëntor i ftohtë” me regjisor Ismet Sijarina, është bërë pjesë e Netflix International, shërbimit të transmetimit të shfaqjeve...

ANIMA – udhëtim nëpër majat e letërsisë

Kolana ANIMA e shtëpisë botuese “Dukagjini” është një përmbledhje e librave më të mirë botërorë të letërsisë klasike, në kuptimin gjenuin të fjalës. E...

Më të lexuarat

Paralajmërohet largimi i flamujve kombëtarë nga Xhamia e Bellopojës, imami...

Vendosja e flamujve kombëtarë për nder të 28 Nëntorit, në xhaminë e fshatit Bellopojë, nuk po i pëlqen të gjithëve. Kështu të paktën pretendon Imami...

Kush është lojtari më i mirë në botëror deri më...

I ftuar në emisionin “Dueli Botëror”, trajneri i njohur Ismet Munishi ka treguar se cili futbollist i ka pëlqyer më së shumti deri më...

E jashtëzakonshme, Kameruni e barazon rezultatin ndaj Serbisë për 2...

Kameruni ka arritur ta barazojë rezultatin ndaj Serbisë. Gjithçka, filloi nga supergoli i Vincent Aboubakar, i është shënuar në minutën e 64-të. Aboubakar ka shënuar...

Të fundit nga rubrika